FIRSATLAR

150 TL PUANA GÜLLÜ KİL MASKESİ 9.99 TL

150 TL puan alışverişinize güllü kil maskesi sadece 9.99 TL .  Güllü kil maskesi son günlerde çok tartışılan bir ürün. Gelin hep birlikte Güllü kil maskesinin faydalarına bakalım.

Gül suyu ürünleri cildiniz için doğal bir nemlendirici olmakla birlikte aynı zamanda cildinizi sıkılaştırır, kızarıklıkları önler. Cildinizin nemini sağladığı için yağlanma karşıtı özelliği vardır. Gözeneklerinize etki ettiği için antibakteriyel etkisiyle sivilce ve siyah nokta oluşumuna engel olur. Ancak piyasada çok fazla sahte gül suyu ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca saf gül suyu kolay bozulup ekşime yaptığı için içerisine birçok katkı maddesi de eklenmektedir. Dolayısıyla her gül suyuna doğal gözüyle bakıp sizi kandırmalarına izin vermeyin. Mutlaka içeriğine bakın.

Güllü kil maskesi de cildinize ihtiyacı olan nemi sağlamak için doğal bir seçenek.  Ürün gözeneklerinizi sıkılaştırır, kızarıkları geçirir ve cildinizi sıkılaştırır. Ürünü kullanmadan önce yüzünüzü temizleyicinizle temizleyin ve kuru cilde maskeyi uygulayın. Kuruması bekledikten sonra yüzünüzü yıkayın.

Acele edin, ürün stoklarla sınırlı!

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 1 Ortalama 5]
To Top
FARMASİ PARFÜM TESTER FIRSATINI KAÇIRMAYIN!HEMEN TIKLAYIN!
+

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap