FIRSATLAR

Acele Edin, Farmasi ‘de Bu Paketler Kaçmaz!

Aralık ayını kapattığımız şu günlerde söyleyebileceğimiz son söz “Acele edin, bu fırsat kaçmaz!” oluyor. Çok değerli Farmasi girişimcileri, aşağıda göreceğiniz paketler i sakın kaçırmayın. Yılın son kampanyası en çok satılan ürünlerden oluyor. Aşağıda da bu en çok satılan paketlerin kodları ve fiyatlarını sizlerle paylaştık. Gelin hep beraber inceleyelim, okuyalım!

1-) Aynısefa Paketi

PK94475 koduyla sahip olabileceğiniz AYNISEFA SETİ sadece 58.99 TL. Çok sevilen ve satılan bir ürün grubu olan Aynısefa setinde bakalım neler var?

1-) Aynısefa yağlı yüz kremi

2-)Aynısefa yağlı el kremi

3-)Aynısefa yağlı vücut losyonu

4-) Aynısefa yağlı şampuan

Aynısefa yağı hakkında detaylı içeriğimize ulaşmak için buraya tıklayınız.

2-)Biberli Masaj Jeli

Bu fırsat hiç kaçmaz! en çok satılan ürünlerden biri olan biberli masaj jeli 3’lü alım fırsatı sayesinde 26.99 TL! Katalogta satış fiyatı 19.99 TL olan bu ürünlerin tanesi yaklaşık 9 liraya geliyor.  Bu ürüne PK94469 koduyla hemen sahip olabilirsiniz.

At kestanesi masaj jeli nerede diyenler için, aynı kampanya onun için de mevcut. Aynı fiyatta, aynı kampanya ile sahip olmanız için PK94470 kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

3-) El Bakım Seti

Kış aylarında ve pandemi günlerinde en çok kullandığımız ürünler bu pakette! El bakım seti olarak sunulan bu pakette, 30 ml el kremi,  çay ağacı yağlı sıvı el sabunu ve Dr. C. Tuna Antibakteriyel El Jeli 39.99 Tl. Bu pakete PK94476 koduyla sahip olabilirsiniz.

Farmasi 2020 yılını sadece bunlarla bitirmiyor. Onlarca kampanyadan sadece birkaçı bunlar. Tüm kampanyalardan haberdar olmak ve çok daha uygun fiyatlarla sahip olmanız için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Üyelikte hiçbir şart yoktur, her ay sipariş verme ya da belli bir kotayı doldurma şartlarınız  hiç yoktur.  Farmasi resmi web sitesi üzerinden üye olmak için buraya tıklayınız!

Üye olduysanız ve halihazırda üyeyseniz Farmasi Aralık 2020 Şans broşüründe tüm kampanyaları görebilirsiniz. Bu paketler ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey orada belirtilen sipariş kodlarını kullanmanız. Farmasi Aralık 2020 Şans broşürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap