ŞAMPUAN

Çörek Otu Yağı Şampuanı Farmasi

Doğadan gelen güzellik ve şifa Farmasi’yle buluştu. Farmasi ‘nin birçok kişi tarafından sevilen çörek otu yağı şampuanı ‘nı sizler için ele aldık.  Daha önce buna benzer bir şampuan olan Sarımsaklı şampuandan bahsetmiştik. Dilerseniz renkli yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu şampuan, saçı cansız görünenlere yoğunlaştırılmış formülü sayesinde canlılık, parlaklık vermeyi vaat ediyor. Kullananların birçoğu memnun. Yaptığımız araştırmalara göre saçı yumuşattığı ve yağlanmayı geciktirdiği sonucuna vardık. Ancak kokusu konusunda zıt görüşler mevcut. Şampuan bitkisel kokusunu belli ediyor. Özellikle ilk kullanmaya başladığınız zamanlarda saçınız kurusa da bu kokuyu yoğun bir şekilde alabiliyorsunuz. Ben bu kokuyu sevdim, bana saçlarım tertemiz hissi veriyor. Gerçekten de şampuanı kullandıktan sonra saç derimin ne kadar ferahladığını, arındığını hissediyorum. Ancak bu kokuyu sevmeyenler de var.  O yüzden kokusu öznellik taşıyor.

Çörek Otu Yağı Şampuanının yumuşatıcı etkisinden dolayı saç kremi kullanmaya gerek duymuyorsunuz. Fiyat olarak da piyasadaki birçok şampuanla eşdeğer durumda. Üstelik içeriğinde paraben gibi kanserojen içerikler de yok!

Dilerseniz Dr. C. Tuna Çörek Otlu şampuan serisinin saç maskesi ve konsantre saç yağları var, bunları da deneyebilirsiniz. Ama bir şampuan bile tek başına yeterli oluyor. Ürünleri Farmasi web sitesi üzerinden incelemek ve hemen sahip olmak için buraya tıklayın!

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap