KATALOG/ BROŞÜR

FARMASİ EKİM ŞANS BROŞÜRÜ 2020

Farmasi üyelerine özel kampanyaların duyurulduğu ve satışlara yardımcı olan Farmasi Ekim ayına özel şans broşürü yayınlandı. Eskiye dair birçok kampanyanın değiştiği ekim ayında şans broşüründeki ürünlere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ekim ayı şans broşürünü pdf olarak görüntülemek için tıklayın. 

Farmasi Ekim Kataloğuna ulaşmak için tıklayın!

Görselin yüklenmesi zaman alabilir. Lütfen bekleyiniz.

Farmasi_Ekim_2020

Yeni girişimcilere özel kampanyalar

1.Ay

Farmasi’ye bu ay üye olanlara, 200 tl puan alışveriş yaptıklarında görseldeki ürünlerden dilediği bir ürün hediye! Bu hediyeler;

  1. Aynısefa yağı el kremi
  2. Optimal Style Maskara
  3. Antibakteriyel El Jeli

Farmasi yeni üyelere ilk 3 ay bu şekilde hediyeler veriyor. Ancak dikkat edilmesi gereken husus, kampanyaların geçerli olması için 3 ay boyunca bu kampanyalardan yararlanılması gerektiğidir. Diyelim ki 1. ay bu kampanyadan yararlandınız. 2. ay yararlanmazsanız, 3. ay kampanya geçerli olmuyor.

2. Ay

Farmasi’ye Eylül ayında üye olduysanız ve 1. ay hediyesini aldıysanız bu ay da görselde belirtilen ve Farmasi’nin en sevilen ilk 3 ürünü arasında olan bu ürünlerden birini kazanmaya hak kazandınız demektir. Bu ay da  en az 200 tl puan alışveriş yapın görselde belirtilen 3 üründen birini kazanın! Ürünler;

  1. Sarımsaklı şampuan(büyük boy)
  2. Diş macunu
  3. At kestanesi jeli

3. Ay

Ağustos ayında üye olup ilk 2 kampanyadan yararlanan yeni Farmasi üyelerimize özel kampanya 3. ay da hediyelerine devam ediyor. Bu ay da en az 200 tl puan alışveriş yapıni Hera kadın edp ya da Shooter’s Man Erkek EDP almaya hak kazanın.

Bunun gibi daha birçok kampanyayı öğrenmek için şans broşürünü detaylıca incelemeyi unutmayın! Şans broşürü hayat kurtarır !

Farmasi Ekim Kataloğuna ulaşmak için tıklayın!

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 1 Ortalama 5]
To Top
FARMASİ PARFÜM TESTER FIRSATINI KAÇIRMAYIN!HEMEN TIKLAYIN!
+

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap