FIRSATLAR

Farmasi Ekim Teşvik Kampanyaları 2020

Farmasi alışverişleriniz için ödüllendirmeye devam ediyor. Farmasi Ekim ayında bazı güzel değişiklikler yaparak teşvik hediyelerini güncelledi. Bu hediyelere sahip olmak için yeni üyelik gibi ekstra şartlar istenmiyor. Sadece istenen asgari alışverişi tamamlamanız yeterli. Ancak hediyeyi aldığınızda puanınız sıfırlanıyor gibi düşünmeniz gerekiyor. Bunu örnekleyecek olursak; Diyelim ki bir ay içerisinde farklı zamanlarda toplamda 700 liralık alışveriş yaptınız. Bunun öncelikle tl puan olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Prim değerli olmayan ürünler tl puana dahil olmuyor. Konuya devam edecek olursak, 300 liralık alışverişinizi tamamladığınızda 300 tl puanın teşvik puanınızı aldınız. Geriye 400 liralık puanınız kalmış gibi oluyor. Yani 700 lira alışveriş yaptığınız için 600 lira teşvik hediyesi alamıyorsunuz. tekrardan 300 lira alışverişe ait olan teşvik hediyeyi alabiliyorsunuz.

Gelelim Ekim ayı teşvik hediyelerine… Bir sonraki gelene kadar en günceli bu olacaktır.

En az 300 Tl puan alışveriş yaptığınızda;

1-)

En az 300 tl puan alışveriş yaptığınızda bu paketi seçebilirsiniz. Bu pakette Ekspress göz kalemi(siyah) ve BB krem(açıktan ortaya) bulunuyor.

2-)

Seçeceğiniz diğer paket Naturelle serisinden oluşuyor. Naturelle serisinin sea therapy grubundan arındırıcı duş jeli, el kremi ve el sabunu…

 

3-)

Bu paketi seçerseniz de Ekim ayında ilk defa satışa sunulan el kremi ve signora pearl kadın EDP ye sahip olabilirsiniz.

4-)

300 tl puan alışverişinize seçebileceğiniz bir başka paket de bu paket. Temizlik ürünlerinden oluşan bu paketin içinde Sihirli sünger, çok amaçlı temizleyici(saf sabun kokulu) ve Easy Clean temizleme mendili bulunmaktadır.

600 tl puan alışverişinize özel teşvik hediyeleri…

1-) 

600 tl puanlık teşvik hediyelerine bakacak olursak, 300 tl puan hediyelerine göre daha yüksek değerli ürünlerden oluştuğunu görüyoruz. Seçebileceğiniz paketler:

1-) Omnia kadın EDP + Omnia vücut losyonu

2-) Baoli Erkek EDP + Tıraş sonrası losyonu

3-) çok amaçlı temizleyici + çamaşır deterjanı(renkli ve beyazlar için) + metal temizleyici + ikili cam temizleyici

4-) Nutribar kollajen& çilek + nutriplus kollajen ve c vitamini kapsülü

Seçecek olduğunuz her paket de Farmasi’nin sevilen, çok satan ürünleridir. Başta belirttiğimiz gibi bir başka teşvik puan hediyenizi aldıktan sonra diğeri için puanınızın yeterli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Tabi tüm bu teşviklere sahip olmanız için Farmasi üyesi olmanız gerekiyor. Farmasi’nin ayrıcalıklı dünyasına ücretsiz, koşulsuz şartsız katılmak için hemen üye olun!

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top
FARMASİ PARFÜM TESTER FIRSATINI KAÇIRMAYIN!HEMEN TIKLAYIN!
+

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap