FIRSATLAR

Farmasi Hoşgeldin Hediyeleri Aralık 2020

Farmasi yeni üyelere “hoşgeldin hediyeleri ile  ayrıcalıklar tanımaya devam ediyor. Gelin bu ayrıcalıklar neler, hep birlikte ögrenelim.

1. Ay Hediyesi

Farmasi ailesine katıldığınız ilk ay 200 liralık alışveriş yaptığınızda Optimal Style maskara , Aynısefa sabunu ve el kremi sizlere hediye ediliyor. 200 tl puan nasıl toplarım demeyin, zaten kaydolur kaydolmaz sponsorunuzun da yardımıyla başlangıç paketi aldıysanız Aralık 2020 ayından bahsedersek, zaten 75 lirasını kullanmış oluyorsunuz.

Bir sonraki aylardaki hediyeleri almak için bunu da mutlaka almış olmanız gerekiyor. Aksatmadığınız şekilde ilk 3 ay sizlere bu şekilde hediyeler veriliyor. Gelin, şimdi 2. ayda hangi hediyeler var birlikte öğrenelim.

 

2. Ay Hediyesi

Geçen ay hoşgeldin paketinden alanlar, 2. ayda da yeni bir hediye paketi almaya hak kazanırlar. Bu ay da 200 tl puanlık alışveriş yaparsanız, Farmasi’nin en beğenilen ürünlerinden olan,  sarımsaklı şampuan, beyazlatıcı diş macunu ve at kestanesi jeli almaya hak kazanırsınız.

 

3. Ay Hediyesi

Farmasi Hoşgeldin paketlerinin sonuncusuna geldik. Geçen 2 ay boyunca hediyeleri aldıysanız bu ay da yapacağınız 200 tl puanlık alışverişe Farmasi’nin en sevilen 2 parfümü sizlere hediye ediliyor. Bunlar Hera Kadın EDP ve Shooter’s Man Erkek EDP .

Güle güle kullanmanız dileğiyle…

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap