GÖZ

Farmasi Maskara Tercihiniz Ne Olmalı?

Bu içeriğimizde Farmasi maskaralarını inceledik ve size en uygun maskaratercihiniz ne olmalı? Kriterleriniz doğrultusunda hangi Farmasi maskarasını tercih etmelisiniz? Farmasi maskaralarının detaylarına ve kullanıcıların yorumlarını inceledik. Bunun doğrultusunda sizler için detaylı bir Farmasi Maskara Rehberi oluşturduk. Siz de faydalı olmak için kullandığınız maskara hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi aşağıya yazın!

Hadi başlayalım!

1-) Farmasi Double Lash Extend Çift Etkili Maskara

KOD: 1301518

Bu maskaranın bize vaat ettikleri neler:

2 Adımda Takma Kirpik Etkisi! Özel fırçası sayesinde kirpikleri kökten uca kaldırırken, anında uzatır ve hacim verir. 1. adım kirpiklerinize hacim verirken,  2. adım kirpiklerinizi tek tek tarayarak, uzatma sağlar.

Kullanıcılar genel olarak üründen memnun ve gerçekten takma kirpik etkisi gösterdiğinden, kirpikleri gayet güzel kaldırdığından bahsetmektedir. Ürünün fiyatı da piyasaya göre makul değerde. 30 TL civarında olan bu maskara size göre olabilir.

 

2- ) Starlook Maskara

KOD: 1301111

Farmasi ne vaat ediyor?:  Ekstra dolgun kirpiklerinle fark yarat! Özel çam şeklindeki kıl fırça tasarımı ile kirpiklerinize tek dokunuşta daha fazla maskara uygulama imkanı sağlar. Dipten uca ekstra dolgunluk ve hacim vererek, hayal ettiğiniz kusursuz kirpikler yaratır.

Kullananlar: Genel anlamda kullanıcılar bu maskaradan memnun. Yoğun rimel görüntüsü sevenler bu maskarayı sevdiğini belirtiyor. Kirpikleri tek tek ayırdığından, kıvırma ve hacim özelliği olup topaklanma yapmadığından bahsedenlerin yanı sıra, suyla karşılaştığında akma yapabildiğinden ve kuruyunca sertleştiğinden bahsedenler de az sayıda var.

3-) Deep Black Maskara

KOD: 1301157

Farmasi ne vaat ediyor? 

Muhteşem siyahlıkta bir maskara istiyorsan Deep Black Maskara tam sana göre… Özel pigmentleriyle ekstra siyah kirpikler sağlarken, plastik fırçası sayesinde tüm kirpiklerini tek tek kavrayıp ayırır, dolgunluk ve hacim verir.

Kullanıcılar:  Ürün gerçekten de koyu, siyah etki gösteriyor. Kolay kolay akmıyor. Ancak sürerken kimisi kuru olmasından yakınıyor kimisi de akışkan olmasından. Ürün beğeni oranı fiyatına göre % 75-80 arası değişiyor.

 

4-) Zen Maskara

Kod: 1301322

Farmasi ne vaat ediyor? Efsanevi maskaramız ile tanışmaya hazır mısın? Taraklı plastik fırçasıyla kirpiklerini belirgin bir şekilde uzatır, kirpiklerine hacim verir. Extra yoğun siyah pigmentleriyle anında farkedilen çarpıcı bir görünüm sunar.

Kullanıcılar: “harika kıvırıyor ve tüm gün kalıcı. ama çok fazla yoğun gelmedi bana. günlük kullanım için ideal” diyenler olduğu gibi tatmin olmayan kullanıcılar var. Aslında fiyatına göre gayet iyi ürün. Çok fazla beklenti beklenmemekle beraber gerçekten de fiyat bakımından günlük kullanımda uygun olduğunu düşünüyorum.

 

5-) Optimal Style Maskara

 Kod:1301015

Farmasi ne vaat ediyor?

Hacimli, uzun ve kıvrık kirpikler tek bir maskarada! Optimal Style Maskara özel formülü ve plastik fırçası ile tek tek ayrılmış dolgun, uzun ve kıvrık kirpikler yaratır.

Kullanıcılar: genel olarak kullanıcılar memnun. Ancak çok fazla dolgunlaştırıcı özelliği yok ve kısa kirpik kullananların kullanmamasını tavsiye edenler az da olsa var. “YOĞUN DEĞİL AMA TANE TANE KİRPİKLER YAPIŞMIYOR GÜZEL” diyenler de var. Dolayısıyla fiyatı gayet makul olduğu için günlük kullanımda ideal bir maskara  olduğunu düşünüyorum.

 

6-) Extreme Curl Maskara

Kod : 1301347

Farmasi:

Kıvrık ve vurgulu kirpikler! Uzun, hacimli ve kıvrık kirpiklerinle hem kendini hem de çevrendekileri şaşırtacaksın… Kavisli kıl fırçası ile en kısa kirpiklere bile ulaşıp, kıvırarak onları ortaya çıkarır. Extra siyah pigmentler içeren kremsi yapısıyla gün boyunca koyu ve çekici bakışlara sahip ol.

Kullanıcılar: “Kullandığım en iyi maskara diyebilirim resmen takma kirpik etkisi yaratıyor sadece biraz yapıştırıyor sürerken ama biten bir maskara fırçamla ayırıyorum sorun olmuyor”,  “Biraz tortulu ama kıvrımları çok güzel.”, “güzel kullanılabilir yüksek fiyatlilarla aynı özellik kurtarır begendim” , “Ürün oldukça kaliteli. Kullanımı kolay, kıvrım verme özelliği oldukça başarılı. Hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz” diyenler mevcut. Yorumlar genel olarak bu şekilde. 10 üzerinden 7,8 ‘i hak ediyor diye düşünüyorum.

 

7-) 3D Effect Maskara

Kod:1301344

Farmasi ne vaat ediyor?

Gerçek olamayacak kadar belirgin! Tek fırça darbesiyle bakışlarına etkili bir derinlik kazandırır. 3 boyutlu kirpik görünümü veren kıl fırçası sayesinde kökten uca dolgun kirpik görüntüsü yaratır.

Kullanıcılar: “dolgunluk konusunda süper ürün akma yok kirpiği kurutma yok sürekli kullandigim ürün gayet güzel”, “Ürün silikon rimellerden dökülme yapmıyor tek tek ayırıyor fazla dolgunluk vermedi ama ilk sürüşte tüm rimeller öyle aslında ben beğendim” diyenlerin yanı sıra yeteri kadar hacim vermedi diyenler de mevcut.

 

Farmasi maskaralarına sizlerle bir göz atmış olduk. Her ürünü beğenenler bir hayli fazla olmasına rağmen bize fikir veren, daha gerçekçi gelen kötü yorumlar da olabiliyor. Herkesin bir rimelden beklentisi farklı. Bu yüzden bir ürünü almadan önce iyice incelemeli, kullanıcılara sormalıyız. Kullanıcılar bize en gerçek deneyimden bahsetse de sadece birkaç kişinin yorumunu yeterli bulup o ürünün iyi ya da kötü olup olmamasına kanmamalıyız. Kişi bambaşka bir sebepten dolayı da ürünü kötülüyor olabilir ya da muadili olmayan ürünle de karşılaştırıyor olabilir. Dolayısıyla 30 liralık rimelle 500 liralık rimeli karşılaştırınca ucuz olana kötü demek pek muhtemel.

Farmasi ürünleriyle ilgili unutmamamız gereken, içeriğinde paraben gibi kanserojen maddeler bulunmadığından güvenmemiz gerektiği. Bu güven ürünün beklentilerimizi karşılaması değil, sağlığımızı tehdit edip etmemesi konusunda olmalı. Belki ürün hemen kuruyor olabilir ya da fazla akışkan da gelebilir. Bu gibi özellikler, kanserojen maddelerin yokluğundan gelebilir. Dolayısıyla bir ürün hakkında “yargısız infaz” yapmadan önce bu kriterleri de göz önünde bulundurmamız gerekmektedir.

Farmasi maskaralarını ve fiyatlarını en güncel haliyle incelemek için buraya tıklayarak Farmasi resmi web sitesine yönelebilirsiniz.

 

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 1 Ortalama 2]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap