FIRSATLAR

Farmasi’den Muhteşem Araba Kampanyası

2021 yılına Farmasi ‘den muhteşem araba kampanyasıyla giriyoruz. Tüm şartları sağlayan Farmasi girişimcilerine sınırsız sayıdaki otomobillerden bir tanesi hediye!  Üstelik prim kesintisi, borçlanma ya da KDV ÖTV gibi hiçbir ödeme olmadan ruhsata size ait olacak bu ödülü sakın kaçırmayın! Ama Farmasi araba sahip olmak için ilk şart, en geç Ekim 2020’de  Farmasi girişimcisi olmanız.  Bakalım Farmasi’de yayınlanan ilana göre bu kampanyada “nelerden bahsediliyor? Kimler yararlanabilir? ve Kuralları nelerdir?” inceleyelim.

Kimler Yararlanabilir?

* Eylül 2020 kapanışına göre, Zümrüt Direktör ve altı tüm girişimciler

*Ekim 2020 ve sonrasında sisteme eklenecek tüm girişimciler

Nasıl Kazanılır?

 • Kendine direkt bağlı 4 kol çıkart, onları direktör yap –> Arabayı kullanmaya başla. Sonrasında 4 ay boyunca 4 direktörün seviyesine koruyarak Farmasi Araba nın sahibi olabilirsin.
 • Ekim 2020 de başlayan yeni girişimciler ve Eylül 2020 kapanışında %11 ve daha alttaki girişimciler araba kolu kabul edilir.

Ne Zamana Kadar?

Aralık 2021 ‘e kadar süresi vardır.

 

Kurallar Nelerdir?

 1. Bu programdan yararlanabilmek için direkt bağlı direktör seviyesinde 4 kol çıkartmak gerekmektedir. 4 kol direktör olduğu anda araba kullanım hakkınız oluşacaktır. Bu 4 direktörün seviyesini 36 ay boyunca koruması şartıyla, araba kullanım haklarıyla kullanıcıya devredilecektir.
 2. Bu programdan, Eylül 2020 kapanışına göre Zümrüt Direktör ve altı tüm girişimciler ile Ekim 2020 de Farmasi’ye üye olan Yeni girişimciler katılabilir.
 3. Eylül 2020 kapanışına göre, % 11 ve altı seviyeler, Ekim 2020 ‘den sonra, yeni kayıt olan yeni girişimciler Araba kolu olarak değerlendirilecektir. Eylül 2020 araba kolları hariç, toplam grup puanının program süresince düşmemiş olması gerekmektedir.
 4. Ekibinizden araba kolları olan bir direktör seviye kaybeder, yerine hemen ilgili ayda olan yeni bir direktör eklenirse araba hakkı devam eder. Araba kullanım hakkı süresince, her ay araba kolunda olan net 4 direktör kolu şartı aranmaktadır.
 5. Program Ekim 2020 – Aralık 2021 arasını kapsar.
 6. Araba kullanım hakkı elde edildikten sonra 3 defa seviye kaybı hakkı vardır.
 7. Araba kullanımı katlamalı değildir. Girişimci programdan 1 defa faydalanabilir.
 8. Kampanya koşulu ve sözleşme detayı www.farmasi.com.tr ‘de yayınlanacaktır.
 9. Toplu satış yapanlar, dükkan sahipleri, e-ticaret ve bunlar gibi kanallardan satış yapan girişimciler bu kampanyadan yararlanamaz, araba kolu olarak değerlendirilemez.
 10. Detaylarla ilgili bilgi vereceğiz, bizi takipte kalın.

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap