FARMASİ

FARMASİLİ KADIN’DA İÇERİK NASIL PAYLAŞILIR?

Bir önceki içeriğimizde paylaşmıştık. Başta FARMASİ olmak üzere, tanıtım yazısı, kadın, makyaj, bakım, temizlik konularında dahi içerik yazabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarınız ve görsellerinizle destekleyebilirsiniz. Bu sayede de ister Farmasi üyelik referans linkinizi isterseniz kendi web sitenizi  şartlara uymak kaydıyla paylaşabilirsiniz. O içeriğimize ulaşmak için tıklayın.

Hazırladığımız İçeriği Nasıl Paylaşırız?

Biraz önce paylaştığımız linkte içeriğinizle ilgili nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında detaylı bahsetmiştik. Dilerseniz içerik hazırlayacağınız zaman onu inceleyebilirsiniz. Şimdi adım adım ne yapmamız gerektiğinden bahsedelim.

  1.  Üye olmak

İster ana sayfamızdaki üye ol kutucuğundan, isterseniz linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Sitemiz wordpress tabanlıdır. WordPress’i bilenler zorlanmaz ancak bilmeyenler devam edelim.

2. Yönetici Paneline Giriş

Ana sayfa adres kutucuğundaki linke farmasilikadin.com’dan sonra /wp-admin yazmanız gerekmektedir. Hemen farmasilikadin.com/wp-admin  linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3. Yazı Ekleme

Üstteki görsel biraz bulanık malesef ama açılan pencereden sonra üstte +yeni yazan yere gelip yazı seçeneğine tıkladığınızda Yeni Yazı Ekle sayfası çıkacaktır. Bu sayfada iki turlu yazım şekli vardır:  1:görsel 2:metin. Yeşil oklarla gösterildiği gibi GÖRSEL e basarsanız hiç zorlanmadan içeriğinizi yazabilirsiniz.

Biraz kurcaladığınızda ya da microsoft office word’e aşinalığınız varsa semboller sayesinde rahatlıkla içeriğinizi hazırlayabilirsiniz. Zaten sembollerin üstünde gezindiğinizde açıklamalarını görebileceksiniz.

Başlığın hemen altında bulunan ortam ekle  kutucuğundan görsel ya da videonuzu ekleyebilirsiniz. İçeriğinizi yazdıktan sonra yapmanız gereken ufak tefek ayrıntılar var, onlara baktıktan sonra tamamdır.

İçeriğiniz Ana Sayfada nasıl görünsün? Bunun için öne çıkan görsel seçmeniz gerekmektedir. Aksi halde içeriğiniz dikkat çekmeyecektir. Alttaki görselde gördüğünüz gibi, yazıyı yazdığınız bölmenin sağ tarafında  öne çıkan görsel belirle  seçeneğini göreceksiniz. Buradan da telifsiz kaliteli bir fotoğraf seçmeniz yeterlidir. Sizlere örnek olması açısından Unsplash‘ı ya da Pixabay‘i öneririm.  Unsplash ingilizce ağırlıklı, Pixabay ise Türkçe.  Görsellerinizin kaliteli ve telifsiz olması bakımından zengin içerik sağlayan bu ücretsiz siteleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra eğer detaylandırmak istiyorsanız panelimizdeki her imkanı kullanabilirsiniz. Etiket ekleme, Anahtar sözcük seçimi, Seo Ayarları gibi içeriğinizi ön plana çıkaracak birçok ek özellik mevcut. İçeriğiniz ne kadar ön plana çıkarsa o kadar okunmanız artar. Ayrıca Farmasili Kadın sitesinde yazılan her içerik Google News’te de paylaşılıyor. Bu yüzden referans linkinizin ilgi çekme olasılığı bir hayli yüksek.

Her şeyi tamamladıktan sonra sağ taraftaki önizleme  seçeneğinden içeriğinizin nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Ancak işleminizi tamamlamanız için yapmanız gereken tek şey YAYIMLA ya basmaktır. Bunu tıkladığınızda içeriğiniz, Farmasili Kadın ekibine yönlendirilecek ve onay sürecine girecektir. İnce ayrıntıları yapamazsanız ekibimiz inceleme esnasında bu gibi eksikliklerinizi tamamlayacaktır. O yüzden hata yapmaktan korkmayın, Sadece doğal, özgün olun. Kopya içeriklerin tespit edilmesi ve şartlara aykırılık halinde içeriğiniz onay almayacaktır.

 

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 1 Ortalama 5]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap