KADIN PARFÜMÜ

Farmasi’nin En Sevilen Kadın Parfümü Önerileri

Farmasi parfümlerini biliyor, ancak size hangisinin uygun olduğunu bulamıyor musunuz? Hazır olun, birazdan Farmasi’nin en sevilen kadın parfümleri hakkında detaylı bilgiye ulaşacaksınız. Bu içeriği okuduktan sonra, karakterinize en yakışacak parfümü kendiniz seçebileceksiniz. Bu arada Farmasi parfümleri ve içeriği hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Hadi başlayalım!

  1. Omnia Kadın EDP

Bu parfüm hem hafif hem de gün boyu kalıcı. Fiyatı biraz pahalı görünse de bunu hak ettiğini düşünüyorum. Çünkü kalıcı olmayan bir parfümü günde defalarca kez kullanmak yerine, Omnia gibi kalıcı bir parfümü birkaç kez kullanmanız gününüzü kurtaracaktır.

Üst nota: Çiçeksi.
Kalp notası: Menekşe, Süsen Kökü ve Beyaz Çiçekler.
Dip nota: Sandal ağacı, Amber ve Beyaz misk.

Kullanıcı Yorumları:  Kullanıcılar genel anlamda üründen memnun. Ürünün çiçeksi kokulu ve 2-3 güne kadar kıyafetlerde kalıcı olduğunu belirttiler. Hem hafif hem de çiçeksi zarif bir koku arayanlar tercihini Omnia’dan yana kullanabilirler.

Omnia EDP ekim 2020 itibariyle 74.99 tl. 1107414 koduyla hızlı satın alabilirsiniz.

2.REINA Kadın EDP

Reina şekerli ve biraz daha ağır koku sevenlerin hoşuna gidecek bir parfüm. İçerisinde gurman tatlı notaların olduğu ve unutulmayacak baharatların harika bir karışımla birleştiği Reina Midnight;

  • Üst Notalarında : Armut ve pembe biber,
  • Kalp Notalarında : Gardenya, kahve, yasemin ve portakal çiçeği,
  • Dip Notalarında : Vanilya ve paçuli

notalarından oluşuyor. Ürünü 84.99 tl’ye 1107274 koduyla farmasi resmi web sitesinden tedarik edebilirsiniz.

3. HERA Kadın EDP

Geçtiğimiz yaz satışa sunulmaya başlanan Hera birçok kullanıcıyı tatmin etse de kalıcılığı konusunda herkes hemfikir değil. Kimileri kalıcı olduğunu savunurken kimisi çok dayanmadığını söylüyor. Şekersiz, yasemin-portakallı hafif bir kokusu var. Kullanıcılar daha çok yaz için tercih ettiğini belirtiyor.

 

4. MADAME Kadın EDP

Oldukça şık şişede sunulan Madame, baharat ve şeker kokusunu andırıyor. Ağır parfüm arayanların seveceği bir parfüm olduğunu düşünüyoruz. Kullanıcılar fiyatına göre oldukça kalıcı ve yoğun olduğunu belirtmişler. Kış aylarında kullanımı oldukça uygun olacaktır.

 

5. SENSATIONAL Kadın EDP

Onedio’da yer alan bir içeriğe göre, DİOR J’ADORE ‘un muadili olduğu belirtilmiş. Kullanıcıların fikirlerini aldığımızda çiçeksi, kadınsı 4 mevsim kullanılabilen, orta kalıcılıkta ürün olduğu belirtilmiş. Parfüm daha çok 20 – 25 yaş üstü kadınlara hitap ediyor çünkü biraz yoğun.

 

6. CHEER Kadın EDP

Bu parfüme bir içeriğimizde detaylıca değindik. İsterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Çiçeksi, hafif ve çok hoş bir kokusu var.  4 mevsim kullanabileceğiniz ve her yaş grubuna hitap edebilen bir parfüm.

 

7. MOTTO Kadın EDP

Oldukça şekerli, pudramsı ve biraz da ağır parfüm. Kullananlar çok fazla kalıcı olmamasına rağmen kokuyu beğendikleri için parfümü bırakmıyor. Şekerli, tatlı bir parfüm arıyorsanız bu kış tercihiniz Motto’dan yana olsun.

8.RÜYA Kadın EDP

Meyveli, çiçeksi, hafif şekerli bir parfüm. Oldukça geniş kitle tarafından sevilerek kullanılıyor. Kullananların büyük kısmı ilk kullanımda çok ağır ve tatlı geldiğini ancak hemen kısa bir süre sonra kokuya hayran kaldıklarını ve ağırlıktan eser kalmadığını dile getiriyorlar. 7’den 70’e her yaşa hitap eden bir parfüm.

9.GLOMOROUS Kadın EDP

Bu parfüm Farmasi’nin biraz ağır kaçan parfümlerinden. Kalıcılığı çok yüksek değil ancak ağır olduğu için tek fıs yetebiliyor. Çiçeksi ve meyveli bu parfüm biraz ağır olması sebebiyle genç kızlardan çok 20 25 yaş üstüne hitap edebilecek bir parfüm.

10. CHASE ME Kadın EDP

Daha çok genç kızların sevebileceği şekerli, tatlı cıvıl cıvıl bir parfüm.  Şekerli sevmeyenlerin pek tercih etmemesini tavsiye ediyoruz. Orta kalıcılıkta olan bu parfümün tutkunu da azımsanacak gibi değil.

 

11. SIGNORA-NYMPHE SERİSİ

Nymphe ve aynı şekilde şişelerde sunulan Signora serisi Farmasi’nin oldukça uygun fiyatlı parfümlerinden. Ancak fiyatı her ne kadar uygun olsa da, kalıcılığı az. Bu yüzden gün içerisinde çok fazla kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Kalıcılığı az olsa da kokuları birbirinden güzel. Signora serisinden bir parfüm alacağınızda kokunun hangi türden olduğu bahsediliyor. Örneğin; çiçeksi, oryantal, meyveli gibi.  Ancak şişesi çantanıza uygun boyda olup çok yer kaplamadığından, yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

 

Dileriz size en uygun parfümü seçebilmişsinizdir. Güle güle kullanmanız dileğiyle…

 

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 2 Ortalama 4.5]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap