KOLONYA

Farmasi’nin Yepyeni Kolonyalarını Sakın Kaçırmayın!

Farmasi Ağustos ayında yepyeni kolonyalarla hepimizi sevindirdi. Kataloğu incelediğinizde ilk sayfalarda yeni kolonyaları fark etmişsinizdir. Aqua, lavanta, buket ve klasik limon kolonyası grubundan istediğinizi seçebilirsiniz.  Üstelik her biri sadece 22.99!

 

1-) BUKET KOLONYASI

Baharın muhteşem çiçeklerini bir araya getiren bu kolonya, çiçek severler için oldukça ilgi çekecek. 1107524 koduyla hemen siparişinizi verebilirsiniz.

2-) LİMON KOLONYASI

Yüzyıllardır severek  kullanılan limon kolonyasını Farmasi’ de bulabilirsiniz. Gerek korona virüsten korunmak amacıyla, gerekse serinlemek için hem kendiniz kullanabilirsiniz hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 1107222 koduyla hemen siparişinizi verin!

 

3-) AQUA KOLONYASI

Akuatik kokuları sevenler için oldukça beğeni toplayacak bu kolonya, sizleri mavi suların içine sürükleyecek! Hızlı satın almak için gerekli kod: 1107523

 

4-) LAVANTA KOLONYASI

Sizleri lavanta tarlasına götürecek eşsiz ve muhteşem kolonya Farmasi’de! Lavanta kolonyası cildinize esenlik verecek. Hızlı satın almak için gerekli kod: 1107324

Evimizde, arabamızda, çantamızda neredeyse hiçbirimiz kolonyayı eksik etmiyoruz. Hemen Farmasi’ye üye olun, % 30 indirimle bu kolonyalara sahip olun. Üstelik hiçbir koşul şart yok! Detaylı bilgi için tıklayın!

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 0 Ortalama 0]
To Top

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap