FIRSATLAR

PARFÜM TESTER SETİ SATIŞTA! BU FIRSAT KAÇMAZ

Bu kampanyayı kaçırmamak için acele edin. Saha çalışmalarınızda büyük etkisi olacak parfüm tester seti sizlere 2 ayrı fiyatla sunuluyor. Gelelim detaylara!

Özel kutusunda gördüğünüz üzere sette 7 adet kadın 5 adet erkek EDP parfüm bulunmakta.(25 ml) tabi ki tester oldukları için küçük şişelerde sunuluyor. Parfümlerin neler olduğu hakkında fikrim yok ancak en çok satanlar olacağını umuyorum.

Parfüm tester kampanyasıyla ilgili olarak 2 farklı fiyat seçeneği mevcut. Sebebi içindeki ürün sayısı ya da miktarı değil tabi ki. PK94441  kod numaralı seçenek 149.99 tl olup prim değersizdir. Diğer seçenek de PK94442 kod numaralı olup prim değerlidir. Bu seçenekteki fiyat da 199.99 tl dir.

Farmasi’de Prim Sistemi Ne Demek?

Primin genel tanımından yola çıkacak olursak Farmasi şirketinin, girişimciyi  isteklendirip iş oylumunu artırmak ereğiyle, artan üretim, satış vb.den dolayı ücretleri dışında ödediği ek paradır.  Bu prim miktarınız da satın almış olduğunuz prim değerli ürünler sayesinde belirleniyor. Her belirli tutarlarda üst seviyelere geçiyorsunuz. Farmasi’de prim sistemi ve hesaplamaları epey ayrıntılı bir konu. Dolayısıyla o konuyu başka içeriğimizde tartışmak üzere bir kenara koyuyoruz. Uzun lafın kısası, eğer prim takibi yapıyorsanız. o seviyelere ulaşmak istiyorsanız, prim değerli ürünü pahalı almak bir sekilde size geri dönecektir. Ama tercih sizin tabi ki.

Kampanyanın ne zaman biteceği ne yazık ki belirtilmemiş. Bu yüzden elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bu ürüne sahip olmak için Farmasi girişimcisi olmanız gerekiyor. Farmasi resmi web sitesi üzerinden hemen üye olmak için buraya tıklayın!

Bu yazıya puan vermek ister misin?
[Toplam 1 Ortalama 5]
To Top
FARMASİ PARFÜM TESTER FIRSATINI KAÇIRMAYIN!HEMEN TIKLAYIN!
+

 

 

 

 

Farmasi'ye kayıt ol urunleri en uygun fiyattan satın al

 

Farmasilikadin.com Kayıt

Üye Ol

Giriş Yap